Jaka jest najskuteczniejsza metoda antykoncepcji?

Jaka jest najskuteczniejsza metoda antykoncepcji? Chciałabym się już kochać z chłopakiem, ale nie mogę, bo mam wielkiego stracha przed ciążą i to mnie blokuje. A jesteśmy już ze sobą bardzo długo. Co mam zrobić w takiej sytuacji, żeby nie było tzw. wpadki.?

Witam!
rozumiem obawy , ale nie ma 100% ochrony przed ciążą ;
jako osoba która nie rodziła wśród metod dopuszczonych do polskiego rynku największy współczynnik ochrony ma ją w kolejności - Jaydess ( specjalna spirala antykonc.) , następnie podobna skuteczność pigułlka antykonc. , plaster oraz "krążek" Nuva ring; następnie "normalna spirala itd ( w dużym uproszczeniu statystycznym );
najlepiej o najlepszej metodzie w Pani przypadku będzie porozmawiać w trakcie wizyty w gabinecie ginekologicznym - lekarz dobierze po Pani sugestiach metodeę optymalna dla pani
pozdrawiam