Jaka jest nazwa leku na przedwczesny wytrysk?

jaka jest nazwa leku na przedwczesny wytrysk?

Leczenie zbyt szybkiego wytrysku to nie tylko branie leków.
Musi byc spełnionych szereg warunków takze po stronie pacjenta.
Leczeniem tego schorzenia zajmują się lekarze seksuolodzy, czasami też seksuolodzy-psycholodzy.
W ostatnich latach stosowanie leków jest bardziej popularne.
Stosuje sie różne leki i metody, o czym jest sporo napisane na tym Portalu.
Leczenie tego problemu nie jest proste i wymaga cierpliwości obu stron.
Ważne też jest pozyskanie współpracy partnerki, gdyż regularność w kontaktach jest istotna dla wyników terapii.
Przypuszcza się, że skuteczność terapii poprawi nowa substancja wprowadzona do lecznictwa, dapoxetina.
Przy stosowaniu tego preparatu należy zachować ostrożność, bo lek powoduje czasem spadki ciśnienia tętniczego i zdarzają się omdlenia, choć na szczęście rzadko...
Preparatu nie można łączyć z alkoholem i innymi lekami działajacymi na układ nerwowy.
Preparat wpływa na sprawność psychomotoryczną (prowadzenie auta, wchodzenie na wysokości itp).
Do opakowania dołączona jest dokładna instrukcja w języku polskim.
Preparat dostępny jest na receptę wyłącznie i nie radzę kupować jego falsyfikatów w Sieci, bo już trafiają do gabinetu oszukani w internecie pacjenci...
W jednym przypadku zakupiony tak preparat zadziałął zupełnie odwrotnie, nie wiadomo co tam było, bo młody człowiek dostał tylko jedna tabletkę od kolegi podobno...
Podkreślam, lepiej z problemem pójść do specjalisty.
Pozdrawiam. JW