Jaka jest przybliżona data zapłodnienia?

Witam. Chciałabym znać przybliżoną datę zapłodnienia jeśli to możliwe. Mam 33/34 dniowe cykle a miesiączka trwa 2/3 dni. Ostatnią miesiączkę miałam 16 stycznia. Czy mogłam zajść w ciążę 20 stycznia zaraz po miesiączce. Dodam,że będąc 28 lutego u gin. pęcherzyk ciążowy miał 12mm, a lekarz powiedział,żeby przyjść za 3 tyg, bo wszystko jest jeszcze takie malutkie,że nie może mi nic powiedzieć. Współżyłam z mężem jeszcze 4 lutego i 11 lutego. Która z tych dat jest najb

Lek. Tomasz Budlewski

Zarówno wszytskir daty są możliwe . Wydaje się ze najbardziej prawdopodobne jest ze 4 lutego