Jaka jest przyczyna bólu kręgosłupa?

Witam, od jakiegoś czasu (ok 3-4 tyg.) zaczął mnie boleć kręgosłup (odcinek szyjny) doszły do tego: ból mięśni w lewej nodze oraz mrowienie i ból w lewej ręce do tego zawroty głowy. Byłam u lekarza rodzinnego dostałam skierowanie do neurologa i na badanie krwi moczu tarczycy magnez potas sód i wszystkie wyniki są w porządku. Umówiłam sie pod koniec miesiąca do neurologa. czekając na wizytę byłam u fizjoterapeuty wczoraj. ponaciągała mnie ponastawiała i założyła tejpy. Dzisiaj w dłoni czuje uczucie ciepła.. czy jest to spowodowane tym ze wszystko wraca do normy i objawy były przez kręgosłup czy moze być tego inny powód.?

Zmiany zwyrodnieniowe i niewłaściwa postawa ciała mogą dawać takie objawy, jak Pani opisała. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż oczekiwany okres udzielania odpowiedzi ze strony portalu.