Jaka jest przyczyna bólu w podbrzuszu?

Kobieta 29 lat ostatnia miesiączka 8 lipiec 2017 cykle regularne 26 dniowe. 20 lipiec nagły, kłujący ból brzucha i krwawienie - trwające jeden dzień. Test ciążowy pozytywny. Lekarz stwierdza brak ciąży oraz endometrium 0.8 cm. 21.07.2017 HCG 293 po 72 h HCG 69 po kolejnych 72h HCG 31 progesteron 1,4 ng/ml- lekarz stwierdza poronienie. Obecnie od czasu do czasu plamienie oraz bóle w podbrzuszu o umiarkowanym nasileniu raz jedna raz druga strona. Jaka może być przyczyna ?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna ponowna wizyta u ginekologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć