Jaka jest przyczyna swędzenia stóp i dłoni?

Witam, od 2/3 tygodni kilka razy (około 3) zdarzyło się, (wieczorem, przed snem) że czułam swędzenie stóp i dłoni od strony wewnętrznej. Nie ma żadnych zmian skórnych, zarówno przed, jak i po drapaniu się. Jak wspomniałam wcześniej, swędzenie nie zdarza się codziennie, tylko kilka razy, a nigdy wczesniej nie miałam takich dolegliwości. Jaka może być przyczyna ? Nie mam pojęcia do jakiego lekarza się udać, dlatego liczę na pomoc tutaj. Pozdrawiam i dziękuję z góry za odpowiedź!

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecic dalsze postepowanie