Jaka jest przyczyna nadpotliwości dłoni i stóp?

Mąż (31 lat) ma problemy z nadpotliwością dłoni i stóp, niezależnie od pogody (dodatkowo zwykle są zimne) oraz pleców i pośladków - są stale wilgotne, ale pot nie ma zapachu. Zrobił badania TSH, T3, T4, anty-TPO, anty-TG i glukozę - wszystko w normie. Jaka zatem może być przyczyna? Nadwaga odpada - 61 kg i 176 cm wzrostu. Do tego osłabienie, senność, spadek nastroju i libido. Od kilku lat leukocyty na poziomie ok. 3,4. Jest pod opieką immunologa, ale bez diagnozy, o poceniu nie informował lekarza

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza dermatologa po badaniu będzie Można coś więcej powiedzieć