Jaka jest różnica między nicią i Aptos i Barb?

Dzień dobry, Chciałabym się dowiedzieć jaką jest różnica pomiędzy niciami Aptos i Barb. Które są lepsze, których efekt trwa dłużej. Pozdrawiam

Witam.
Nici różnią się techniką implantacji oraz rodzajem materiału z którego się wykonane. Nici Barb są zbudowane z polidioksanonu, nici aptos z kwasu polimlekowego. Nitki Barb utrzymują sie ok 12 miesięcy /są tańsze/, nitki aptos utrzymują sie 1.5-2 lat /są droższe/ i silniej stymulują skórę.
Pozdrawiam