Czy jest różnica między ostopestem plamistym a witalnym?

proszę mi powiedzieć czy ostopest jest zdrowy ????i czy jest różnica między ostropestem plamistym a witalnym, który jest lepszy?

Sylwia Ogrodowczyk

Witam,

Ostropest plamisty jest pojedynczą rośliną, baaaaardzo zdrową i naprawdę polecam z doświadczenia jej stosowanie. Ostropest Witalny to unikalne połączenie dwóch składników Ostropestu plamistego oraz Babki płesznik, innego zioła o podobnym właściwościach. Oba wybory słuszne;)

pozdrawiam,

Sylwia Ogrodowczyk
dbamodiete.pl

Ortopest ma działanie przeciwzapalne, stymuluje pracę wątroby, działa odtruwające, wzmacnia ściany naczyń krwionośnych oraz dużo innych korzystnych właściwości. Ortopest plamisty to pojedyncza roślina, ortopest witalny to mieszanka ortopestu plamistego i nasion babki płesznik.

Pozdrawiam