Wartości zdrowotne ostropestu mielonego

czy ostropest mielony jest tak samo zdrowy jak nie mielony?i czy firma pro natura jest dobrą marką produktów bio?

Piotr Pilarski

Nie stwierdzono różnic działania między tymi preparatami. Musi Pani sama sprawdzić czy to dobra marka dla Pani. Jedni lepiej reagują inni nie czują w ogóle działania.

Pozdrawiam.

 Lek. Piotr Pilarski

Witam,

lepiej kupować niemielony w ziarenkach i jeśli struktura nie odpowiada Pani to samej zmielić tuż przed spożyciem, Mielony ma mniejsze właściwości poprzez utlenianie sie podczas mielenia i długości przechowywania takiego produktu. Firma jest ok.

Pozdrawiam
Sylwia Ogrodowczyk
dbamodiete.pl