Jak schudnąć przy astmie i kamieniach żółciowych?

Witam chciałabym się dowiedzieć jak mogę schudnac przy moich dolegliwosciach zwiazanych z astma.i kamieniami zolciowymi.jakie moge wykonywac cwiczenia.mam duży brzuch i to jego chce się pozbyć.Ewa lat 37

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam serdecznie,

należy zastosować dietę niskokaloryczną połączoną z elementami diety zalecanej w kamicy żółciowej, najlepiej zgłosić się do pobliskiego dietetyka w celu zbilansowania składników i kaloryczności.

Pozdrawiam

 Ewa KozĹowska

Witam,

Pani Ewo najlepiej będzie by zgłosiła się Pani do dietetyka po dobrze zbilansowaną dietę uwzględniającą Pani schorzenia. A na dzień dzisiejszy proszę do diety włączyć ostropest plamisty.

Pozdrawiam!
Sylwia Ogrodowczyk
dbamodiete.pl