Jakie preparaty ziołowe stosować, żeby oczyścić organizm z toksyn i co jeść, żeby nie chorować?

Mam 27 lat i próbuję dbać o swoje zdrowie, ale nie wiem jakie preparaty ziołowe stosować żeby oczyścić organizm z toksyn i co zdrowego jeść żeby nie chorować. Często łapię przeziębienia i przez to mam słabą odporność proszę mi coś naturalnego doradzić ???

Oczyszczanie z toksyn to kolejny wymysł medialny, którego absolutnie nie należy stosować. Odpowiednia ilość błonnika na bieżąco oczyszcza organizm. 5 porcji warzyw i owoców dziennie zapewnia odpowiednią dawkę błonnika, witamin i minerałów. W celu poprawy odporności można stosować tran.

Mgr Paulina Szczechowicz

Witam,

Bardzo dobrym ziołem jest ostropest plamisty, spirulina, chlorella, nasiona konopi oraz nasiona chia.
Z wiedzy i doświadczenia wiem, że to naprawdę jest smart food:)

Pozdrawiam!
Sylwia Ogrodowczyk
dbamodiete.pl