Jak oczyścić swój organizm z toksyn?

Witam Marcin lat 40 z Łodziz tej strony . Zmieniam swój styl życia ,od niedawna jestem wegetarianinem ,chciałbym również oczyscić swój organizm z toksyn ,grzybów metali i tym wszystkim podobnym ... zbadać zakwaszenie organizmu ,oczyścić jelito grube.... Jakie badania mógłbym wykonać, o co prosić lekarza przy pierweszej wizycie czy on mi wyznaczy kolejnośc badań pokieruje czy to leży w mojej gestii co chce zrobić . Jak to zacząć . Dziękuję

Witam

Badanie krwi nie da wyniku zanieczyszczenia metalami ciężkimi. Warto zrobić krew z rozmazem, mocz, poziom żelaza aby ocenić czy jest Pan zdrowy oraz aby ocenić czy nie ma Pan anemii ( to ważne przy wegetarianizmie). Dieta wege pięknie oczyszcza organizm plus picie 2 litry wody. Płatki owsiane nie namaczane wcześniej pięknie oczyszczają z metali ciężkich- ale tez z cennych minerałów. Po takiej kuracji warto wrócić do odmaczanych płatków i kasz aby nie pozbywać się skł. odżywczych.

Magdalena Maciejewska
dietetyk Bydgoszcz
http://www.maciejewska.eu

Witam serdecznie,

Proszę na własną rękę nie zajmować się oczyszczaniem organizmu. Proces oczyszczania powinien przebiegać wieloetapowo i być nadzorowany przez specjalistę. Nieprawidłowo dobrane zabiegi, jadłospis czy suplementy mogą przysporzyć więcej problemów niż pożytku.

Pozdrawiam,
Marcelina Szulżycka

http://dietetyk-wroclaw.eu/