Czy szczupła osoba z Hashimoto przestrzegająca diety od czasu do czasu może zgrzeszyć i zjeść jakieś danie typu fast food?

Czy szczupła osoba z Hashimoto przestrzegająca diety od czasu do czasu może zgrzeszyć i zjeść jakieś danie typu fast food? Szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie bez tego życia. Gluten mogę normalnie jeść, tak powiedział mój endokrynolog.

Witam serdecznie,
wydawałoby się, że jako dietetyk powinnam napisać iż nie należy jadać fast foodów, ale tego nie zrobię ponieważ jestem zdania że zjedzenie raz na jakiś czas żywności typu fast food nikomu nie zaszkodzi. Ważne jednak aby nie jadł Pan takiego jedzenia kilka razy w tygodniu. Fast foody nie są zdrowe i należy podchodzić do nich ostrożnie ale nie oszukujmy się -zjedzone raz na miesiąc nas nie zabiją i nie spowodują że przytyjemy.
W razie dodatkowych pytań lub chęci ułożenia indywidualnej diety zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk