Jaka jest różnica między takimi mostami?

Witam. Usuwałam dzisiaj górną czwórkę i zastanawiam się nad wypełnieniem luki. Nie chcę zwykłego mostu bo mam zdrowe sąsiednie zęby i szkoda mi ich piłować. Wyczytałam w internecie, że fajnym rozwiązaniem jest zrobienie mostu adhezyjnego. W cenniku jednej z klinik znalazłam dwa rodzaje takich mostów: z retencją i bez retencji. Jaka jest różnica między takimi mostami? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Most adhezyjny z retencjami to taki,który jest wzbogacony o elementy stabilizujące uzupełnienie protetyczne ruchome o ile takie uzupełnienie jest konieczne u pacjenta.