Czy w takiej przypadłości można zrobić most adhezyjny?

Witam . Musiałem usunąć 2 żeby obok siebie , dokładnie 4i 5 u góry . Chciałem zrobić most tradycyjny lecz szkoda mi piłować dwa zdrowe żeby . Czy w takiej przypadłości można zrobić most adhezyjny ? Jest ponoć tymczasowy , na jaki czas starcza ?

Most adhezyjny jest uzupełnieniem tymczasowym,bardziej kosmetycznym,niż funkcjonalnym.Przy odrobinie szczęścia może służyć do czasu pełnego wygojenia wyrostka zębodołowego.