Kiedy jest stosowane takie rozwiązanie?

Dzień dobry, złamałem górną piątkę, 4 i 6 zdrowe. Ząb ułamany przy korzeniu i po konsultacji, zaproponowano mi implant. Jednak znalazłem, że istnieje coś takiego jak most adhezyjny. Jaką żywotność ma takie rozwiązanie i kiedy jest stosowany

Witam serdecznie,

Mosty adhezyjne to uzupełnienia protetyczne tymczasowe. Przy takim braku międzyzębowym zaleca się wykonanie korony na implancie lub tradycyjnego mostu.

Pozdrawiam