Możliwość wstawienia zęba na stałe oprócz implantu i mostu

Witam,chciałabym się dowiedzieć na temat wstawiana zęba.Miałam wypadek i straciłam jedynkę,obecnie mam zęba sztucznego przymocowanego do jakiegoś plastiku. Mam usunięty korzeń, jest jakaś możliwość wstawienia zęba na stałe oprócz implantu i mostu? Moja koleżanka ma zęba wciskanego, na czym to polega i jaka jest cena? czy da się wcisnąć takiego zęba gdy nie ma korzenia i dziąsło jest zarośnięte ?Albo może jest jakieś inne rozwiązanię jeszcze?Proszę o odpowiedź, i z góry dziękuję.

Witam. Myśli Pani pewnie o moście adhezyjnym, mocowanym na włóknie szklanym, który niestety jest uzupełnieniem tymczasowym. Trwale można uzupełnić brak za pomocą implantu lub mostu ceramicznego.