Czy można w tej sytuacji założyć most szklany?

Dzień dobry, Mam wstawioną śrubę implantologiczną, w miejsce górnej lewej jedynki, wcześniej miałam przeprowadzony zabieg augmentacji kości. Zabieg wstawienia śruby został przeprowadzony miesiąc temu, wcześniej przez kilka miesięcy nosiłam szynę Essex. Po wstawieniu śruby miałam dodatkowo przeprowadzane leczenie zachowawcze. Po tym czasie szyna nie pasuje idealnie do zębów. Wiem, że ze względów zdrowotnych podczas wstawienia śruby implantologicznej, nie było możliwości wstawienia maskującej korony tymczasowej. Czy jest możliwość założenia, mostu na włóknie szklanym lub przeprowadzenia innej metody, która umożliwiłaby mi poczucie komfortu? Szynę noszę już ósmy miesiąc i nie daję rady, aby przez kolejne co najmniej 5 miesięcy wciąż ją nosić. Dodam jeszcze, że mam bardzo utrudniony dostęp do stomatologa u, którego leczyłam się wcześniej ze względu na to, że aktualnie przebywam za granicą. Najważniejszy jest dla mnie komfort, którego obecnie nie mam i bardzo potrzebuje pomocy w tej sprawie. Dziękuję

Jest wiele metod uzupełnienia brakującego zęba w czasie integracji implantu w kości. Nie da się jednak zdalnie ocenić jakie są warunki i czy jest wystarczająca ilość miejsca w zgryzu na prace tymczasową niewyjmowaną.