Jaka jest różnica pomiędzy lekami kardiologicznymi?

Witam ,mam pytanie do kardiologa.Jaka jest różnica między concor-cor 2,5 a bibloc 1,25?Lekarz kardiolog zapisał mi bibloc po tym jak concor cor spowodował suchy ,bardzo uciązliwy kaszel,a przecież obydwa te leki mają taki sam skład

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Często takie leki różnią się substancjami wypełniającymi, więc być może ten drugi lek będzie przez Pana lepiej tolerowany.