Skoki ciśnienia pomimo leczenia kardiologicznego

Witam.Biore tabletki na nadciśnienie tritace 2,5 i concor cor 2,5 na serce a pomimo to mam czeato skoki ciśnienia i jednego dnia za duze tetno a innego bardzo slabe czy mam zle dobrane leki?! Mam 39lat bylam badana kardiologiczne i mam niby zdrowe serce ! Wszystko lekarze tlumacza ze to nerwica! Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Ciężko powiedzieć. Być może warto byłoby wykonać badanie monitorowania ekg i ciśnienia przez całą dobę. Proponuje udać się do lekarza kardiologa.