Jaka jest szansa, że zajdę w ciążę po laparoskopii?

Witam,
mam 25 lat, w wieku 18 lat pękł mi torbiel na prawym jajniku, miałam zapalenie otrzewnej. Lekarze zaszyli jajnik. Od tego czasu zażywałam tabletki hormonalne. Gdy po 2 latach odłożyłam tabletki, w ciągu 30 dni pojawiła się nowa torbiel, lecz na lewym jajniku. Była tak duża, że nadawała się tylko do laparoskopii. Ponownie zaczęłam zażywać tabletki hormonalne, znowu po dwóch latach postanowiłam zrezygnować z leków. I w ciągu dwóch tygodni znowu pojawiła się torbiel. Ponownie miałam zabieg - laparoskopię.
Teraz mam 25, zażywam nieustannie leki hormonalne. Generalnie planuję zajść w ciążę, ale obawiam się o swoje zdrowie. W sumie trzy razy byłam na stole operacyjnym. Co więcej, lekarz stwierdził, że mam tyłozgięcie macicy.
Proszę o opinię, jaką mam szansę na zajście w ciążę?

Witam serdecznie!
Ze względu na Pani historię ginekologiczną zalecałabym bezpośredni kontakt z Pani lekarzem prowadzącym. Niewątpliwie ciążę w Pani przypadku trzeba dobrze zaplanować i się do niej przygotować.
Informacje na temat szans na ciążę przedstawi Pani lekarz prowadzący, który Panią zna i ma wgląd w Pani badania. Bez szczegółowych informacji nie mogę udzielić Pani tak precyzyjnych danych.
Pozdrawiam