Jaką metodą antykoncepcji można zastosować po dwóch cesarskich cięciach?

Dzien dobry.Mam dwójkę dzieci urodzonych przez cc. Z mężem nie planujemy już dzieci. Jaka metoda antykoncepcji byłaby dla mnie najlepsza a jednocześnie obarczona najmniejszą ilością skutków ubocznych? Głównie chodzi o skutki uboczne długofalowe.

Lek. Tomasz Budlewski

Przeciwwskazań i skutków ubocznych jest wiele i konieczne jest przeanalizowanie wszystkich za i przeciw