Jaką metodę wybrać dla depilacji jasnych włosów?

Dzień dobry. chciałbym się dowiedzieć jaki laser czy inna metoda oprócz elektrolizy jest skuteczny dla jasnych włosków?

W przypadku jasnych włosów wykorzystuje się fotodynamiczną epilację laserową, gdzie powierzchnię skóry smaruje się czynnik fotouczulający (np. zieloną indocyjaninę) i następnie działa laserem niszcząc również jasne włosy. Zabieg ten jest dostępny w niektórych gabinetach medycyny estetycznej.