Jaka może być przyczyna bólu miejsc intymnych?

Witam, mam 18 lat. Od kilku miesiecy, kilka razy dziennie dostaję bóli w okolicach miejsca intymnego. Byłam u ginekologa i robiłam badania lecz lekarz mówi, że nic tam nie widzi. Zrobiłam usg dopochwowe i kolejny ginekolog mówi że nic tam nie ma, nie widzi nic niepokojącego. Nie biorę tabletek antykoncepcyjnych i nie uprawiam sexu, mam regularną miesiączkę. Bóle wyprowadzają mnie z równowagi i nie pozwalają się skupić. Bardzo proszę o pomoc i informacje.

Niestety nie pomogę jeżeli ginekologicznie jest wszystko w porządku. Mogę jedynie skierować panią na konsultację neurologiczną. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.