Jaka może być przyczyna drgań górnej powieki?

Dzień dobry od około miesiąca borykam sie z drgającą powieką górną, dodam jeszcze ze biore magnez i witaminy. Nie wiem czym to moze być spowodowane. Co moge z tym zrobic?
KOBIETA, 20 LAT 9 miesięcy temu

Najlepiej będzie oznaczyć stężenie magnezu, potasu, wapnia zjonizowanego i całkowitego, sodu i chlorków w surowicy krwi. Po konsultacji wyników z lekarzem będzie wiadomo, czy przyczyną dolegliwości są zaburzenia elektrolitowe.