Jaka może być przyczyna krwawienia podczas badania ginekologicznego?

Witam! Prosze mi powiedziec jaka moze byc przyczyna krwawienia podczas badania ginekologicznego. dodajac ze podczas stosunkow krwawienia nie obserwowalo sie.

Piotr Pilarski

Najczęściej jest to efekt niedelikatnego wprowadzania wziernika oraz silnego unaczynienia śluzówki pochwały.

Pozdrawiam.