Jaka może być przyczyna nawracających udarów?

witam mam pytanie mam 45 lat jestem w pelni sprawny dwa lata temu przeszlem udar prawo strony diagnoza w spitalu zapalenie muzgu po dwuch latach i cienszkiej rechabilitacji powrotu do zdrowia ponowny udar razem zakrzepoo zatorowy lewo-strony szczenscie po kilku mniesiecznej rechabilitacji funkcjonuje normalnie ale od jakegos czasu mam zaburzenia rownowagi podczas chodzenia chacze prawa stopa czupkiem stopy o ziemnie do tego trzensa mi sie cale nogi od palcow do bioder podobnie dlonie az do ramion i nie moge w zaden sposob wplynac na te pojawiajace sie zdazenia czasem cienzko utrzymac cos w dloni i te uczucie bezradnosci i braku sil wizyte kontrolna u nurlologa mam za 2 miesiace trwa to roznie od 10 do 20 minut .jestem osaba ktura ma szczensliwe zycie 0 stresu czy nerwof wszystko obracam w zart i smiech ale to zaczyna mnie powoli niepokojic co i dalej jakie moga byc przyczyny tych zdarzen dziekuje za odpowiedz..adam

Powinien Pan pójść do swojego lekarza rodzinnego, ten przeprowadzi badanie neurologiczne. To co Pan opisuje, może nasuwać podejrzenie chorób neurologicznych - parkinsonizm?