Jaka może być przyczyna przesunięcia miesiączki?

Dzień dobry, Mam 19 lat i nie współżyłam jeszcze z żadnym chłopakiem. Ostatni okres miałam 4-8.06, w lipcu i sierpniu nie miałam ale towarzyszył mi ból taki jakby przed okresem. W środku sierpnia pojawiła się brązowa wydzielina trwało to przez 3 dni. Okres zawsze miałam regularny, a teraz nie wiem o co chodzi Jaka może być temu przyczyna? Z góry dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna wizyta u ginekologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.