Jaka może być przyczyna spadku progesteronu?

Witam 2miesiace temu robiłam badanie progesteronu w 19dc i przy braniu luteiny 1x1 wynik był 40. Teraz po 2 miesiącach przy braniu tej samej dawki wynik 20dc był bardzo niski 8,9 Jaka moze byc przyczyna takiego spadku progesteronu?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest rozszerzenie diagnostyki hormonalnej. proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa/endokrynologa.