Badania hormonalne i spadek libido u 27latki

Witam przy okazji ostatniej rutynowej wizyty u ginekologa lekarz doradzil mi zrobienie badan hormonalnych(ze wzgledu na spadek libido i wypadajace wlosy) TSH 1,468 uIU/ml prolaktyna 67,58 ng/ml testosteron 19,16 ng/dl. Bardzo zmartwila mnie b.podwyzszona prolaktyna. Co moze byc przyczyna jej podwyzszenia i czy moze oznaczac to cos bardzo niebezpiecznego?strasznie sie martwie

Lek. Tomasz Budlewski

Końiecznie jest rozeszerzeńie diagnostyki, proszę koniecznie udac sie do lekarza ginekologa lub endokrynologa.