Jaka może być przyczyna upławów i krwawienia u 28-latki?

Witam mam pytanie zacznę od początku rok temu miałam bóle jajników brzucha i do dziś tak mam lekarz stwierdził że na szyjce macicy mam narosl i stąd mogą być uplawy i krwawienia lecz stwierdził że ból nie jest z tych części więc kazał zrobić usg brzucha ale wyszło ok miałam przepisane tabletki dopochwowe lecz zlekcewazylam to i nie wzięłam tych tabletek tydzień temu dobry zaczął bolec mnie brzuch jak na miesiączke i jajniki aż promieniowal ból na posladki teraz został sam ból brzucha o lagodnym nasileniu lecz mialam swiat w pochwie do tego uplawy dosc ofite po czym plamilam na brazowo po czym zaczelam miec w sluzie krew i zaczekam krwawic jak podczas okresu do tego skrzepy się pojawiły lecz jest na przemian raz krwawienie raz uplawy dodam że robiłam test wynik negatywny proszę o szybką odp bo do lekarza mam dopiero na czwartek A się obawiam

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna jest wizyta u ginekologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć