Jaka pora dnia na przyjmowanie leków na nadciśnienie?

Witam.Mam pytanie ..Czy leki na nadcisnienie korzystniej brac wieczorem.Do tej pory bralem ww rano.pozdrawiam i licze na odpowiedz.

witam,
leki moczopędne lepiej brać w ciągu dnia (rano), ACEI również lepiej brać rano z uwagi na efekt kaszlu jaki mogą wywoływać.
Ogólnie mowiąc poleca się brac leki rano po pomiarze cisnienia.