Jaką wagę powinno mieć 3-miesięczne dziecko?

Witam! Piszę z zapytaniem o wagę mojego dziecka. Obecnie ma 3 miesiące i waży 8 kg. Karmione jest piersią ale na noc dostaje jeszcze butle( ok. 90-120ml), bo płacze, denerwuje się przy piersi,jakby nic nie leciało. Wzrost ok. 61cm. Mam się czym martwić???

Proszę Pani

Myślę że trzeba dziecko skonsultować z diabetologiem i endokrynologiem.

I zbadać poziom glukozy we krwi na czczo...