Jaki jest powód skurczu kolana trwającego 20 minut?

Witam. Od pewnego czasu mam straszne skurcze prawego kolana, które trwają około 20 minut. Zwykle po tym skurczu staw mnie nie boli, ale po wczorajszym skurczu kolano boli mnie cały czas. Mam również bóle nagarstkow, nie mogę ich mocno zgiąć, czy oprzeć się na nich. Mam również bóle plecow od czasu do czasu. Biorę magnez. Mam 28 lat i mieszkam w uk. Proszę o poradę, ponieważ mieszkam w uk i boję się, że wyjdę od lekarza z paracetamolem. Dziękuję bardzo

Skurcz kolana raczej nie istnieje, rozumiem że jest to rodzaj nagłego bólu, unieruchamiającego. Jeśli pojawia się w jakieś pozycji lub ruchu, razem z blokadom kolana to pierwsze co przychodzi do głowy to uszkodzona łąkotka.