Jaki jest powód trudności w zajściu w ciążę u 32-latki?

Witam serdecznie, mam pytanie. Jestem kobietą, lat 31, troszkę przy kości. Od roku jestem w nowym związku . Od prawie roku współżyjemy regularnie bez zabezpieczeń. Staramy się współżyć co drugi dzień. Przejdę do meritum - otóż, mam regularne cykle, acz krótkie bo tylko 24 dni, tzn, dwudziestego czwartego dnia od poprzedniej miesiączki dostaję kolejnej. Pierwsze trzy dni to krwawienie średnio obfite, a dwa to plamienia. Staramy się z partnerem o dziecko. Jestem załamana, bo mimo starań, nie mogę zajść w ciążę. A jeszcze dzisiaj, po wczorajszym stosunku, dostałam miesiączki cztery dni przed czasem. Od poprzedniej miesiączki odczuwałam mdłości, ogólne osłabienie i nudności. Czy mimo tej miesiączki, jest chociaż iluzoryczna szansa, że jednak jestem w ciąży? Przez dzień dzisiejszy, podczas obserwacji, nie było dużo tej krwi. Tak bardzo chcę zajść w ciążę... dlaczego nie mogę zajść w ciążę? Pozdrawiam Załamana :(

Dni płodne są mniej więcej w 10dc, przy cyklach 24 dniowych.
Jeżeli pomimo starań nie zachodzi Pani w ciążę proponowałabym zbadać jakość nasienia partnera, a pani wykonać USG ginekologiczne