Jaki jest powód wzdęcia i bólu brzucha u kobiety po naturalnym porodzie?

Witam jestem pół roku po porodzie naturalnym i prosto po połogu zdecydowałam się na wkladkę domaciczna Levosert (grudzień 2016) I od tego momontu zaczął się problem, zrobiłam wyniki morfologi krwi z rozszerzonym rozmazem która wynosi 9.5, próby wątrobowe 66 (norma jest 33) crp podwyższone. Dodatkowo jeszcze przytyłam 15 kg.Co chwilę jestem wzdeta boli mnie brzuch i mam krwawienia miedzy miesiaczkowe. Mi się wydaje to być przez właśnie wkładkę domaciczna. Czy to jest możliwe?

Lek. Katarzyna Szymczak

Bóle brzucha i krwawienia między miesiączkowe mogą być powodowane przez wkładkę , pozostałe objawy raczej nie. Sugeruję skontrolować tsh.
Pozdrawiam