Jaki jest rezultat krzywej cukrowej?

PYTANIE O REZULTAT KRZYWEJ CUKRZYCOWEJ: GLUKOZA W SUROWICY 6.71 mmol/l GLUKOZA W SUROWCY 120.94 mg/dl. Glukoza po 120' (75g) 3.38 mmol. Glukoza po 120' (75g) 60.90 mg/dl. Po 2 latach od tego badania trafiłem do szpitala z poziomem cukru 31 mol/l i stwierdzeniem cukrzycy typ 1.czy wyniki przedstawione powyżej były prawidłowe czy już wtedy było podejrzenie, że mogło do tego dojść w tak krótkim czasie?

Lek. Tomasz Budlewski

Czy przedstawione wynik są prawidłowo przepisane? Bardziej wyniki swuadxza o zbyt dużym wydzielaniu insuliny konieczna wizyta u lekarza diabetoga lub rodzinnego