Jaki kolor włosów pasuje do mojej karnacji?

witam! mam kolor wlosow ciemno brazowy z odrastajacymi juz pasemkami blond chcem je rozjasnic. mam niebieskie oczy owalna twarz srednio ciemna karnacje. jaki kolor dla mnie?

Lek. Rafał Gryszkiewicz

To forum na którym wypowiadają się lekarze, dietetycy i psychologowie. Żadna z tych specjalizacji nie zajmuje się doborem koloru farbowanych włosów do karnacji.