Jaki krem na przebarwienia wybrać?

Witam , mam pytanie odnośnie kremu na przebarwienia, który najlepszy,najskuteczniejszy i nie tłusty, mam plamy na policzkach i bardzo brzydko to wygląda, nawet korektor tego nie może zakryć,bardzo proszę o poradę. Pozdrawiam

Z profesionalnych np Cosmelan , kremy uzupełniające do serii Nomelan.
Polecam zabieg whitening żółty peeling ,Retises CT ,Cosmelan....

Na przebariwenia najskuteczniejszą metodą jest seria peelingów medycznych odpowiednio dobranych po konsultacji.Mozna połączyć stosowanie peelingów medycznych z kremami peelingującymi np Filorga sleep and peel lub xylogic krem depigmentacyjny.