Przebarwienia na skórze twarzy po korzystaniu z solarium

Mam przebarwienia na twarzy bo zbyt częstym korzystaniu z solarium.Po każdym opalaniu na słońcu brązowieją,a reszta skóry nie. Do jakiego momentu będą one ciemnieć? Czy jest w ogóle możliwość usunięcia ich na stałe i opalać bez zmartwień? Pozdrawiam. Lena

Witam

Przebarwienia można leczyć za pomocą peelingów medycznych oraz laserów. Zabiegi te wykonuje się w serii aby uzyskać jak najlepsze efekty leczenia. Często można w bardzo dużym stopniu spłycić, zmniejszyć przebarwienia jest to kwestia czasu i ilości wykonanych zabiegów. Zabiegi peelingów medycznych można wykonać w okresie kiedy nie będzie tak intensywnego słonka. Polecam do tego czasu stosowanie kremu na dzien ochronnego z filtrem SPF 50, ważne jest aby miał filtry UVA i UVB. Na noc można zastosować kremy peelingujące np. Filorga sleep and peel lub xylogic depigmentacyjna seria.