Jaki krem wybrać na suchą skórę z niedoskonałościami?

Witam. Mam takie dość nie typowe pytanie. Mam cerę na twarzy tłustą a ostatnio na czole i pod oczami pojawiła się sucha skora i lekko się złuszcza przez co jest nie przyjemna w dotyku i pojawiły się niedoskonałości. Jaki najlepszy krem wybrać? Z góry dziękuję.

Witam najlepiej skonsultować się u dermatologa niech coś na niedoskonałości dobierze aby je wyleczyć. A z kremów polecam Obagi Hydrate, Hydra z Bioderma