Jaki powinien być obwód głowy dziecka u kobiety w 31tc?

Dzień dobry, jestem w 31tc robiąc usg lekarz zauważył za mały obwód głowy dziecka. Jestem przerażona, proszę o interpretacje badań. Masa płodu 1700. Bpd 7.38 29w4d. HC 27.85 30w3d. AC 27.74 31w6d

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna dalsza obserwacja i proponuje wykonać ponownie usg . Usg jest badaniem subiektywnym i czasem warto jest sprawdzić innym okiem