Jaki poziom może mieć BHCG?

witam. jakie może być HCG jeżeli ostatni okres miałam 16.11 (początek), długość cyklu to 33-34 dni, stosunek 6.12 i 8.12 lekarz zobaczył na usg jakąś małą plamkę w macicy. Co to może być, jeżeli nie jest to ciąża? I jaki wynik HCG mogę mieć w takich okolicznościach jeżeli jestem w ciąży?

Renata GrzechociĹska

Witam.
Przy wyniku powinny być podane normy dla obecności ciąży. Wartości referencyjne dla stwierdzenia ciąży to >5mlU/ml. Nie mogę się odnieść do "plamki w macicy", ponieważ nie widzę obrazu.
Pozdrawiam