Jaki preparat na choroby dziąseł?

Czy rzeczywiście Koenzym Q10 jest dobry na dziąsła i choroby dziąseł ? Jeśli tak to jaki preparat z Koenzymem Q10 jest najlepszy wiem,że najlepiej żeby był z witaminę E i C bo najlepiej wchłania ? Pozdrawiam :)

Na choroby dziąseł dobra jest jedynie wizyta u specjalisty. Wszystkie problemy z dziąsłami są spowodowane zaleganiem kamienia nad i pod dziąsłowego. Odpowiednia higienizacja w gabinecie oraz zabiegi Vector powinny rozwiązać raz na zawsze problemy z dziąsłami. Jeżeli jest stan zapalny dziąsła żadne suplementy diety nie pomogą.