Jaki przyrost hormonów jest poprawny u osoby w ciąży?

Witam robiłam badanie bhcg 15sierpnia o 14.37 wynik 144.10 mlU/ml drugi wynik robiony 23 sierpnia o 9.03 wynosi. 1159 mlU/ml czy mój przyrost hormonu jest odpowiedni na prawidłowo rozwijajaca sie ciaze? Jestem po 2poronieniach i bardzo się boję że sytuacja się powtórzy

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna ocena w usg proponuje powtorzyc badanie i udac się do ginekologa