Jaki rodzaj mleka wybrać dla 15-miesięcznego dziecka?

Witam, moja córeczka skończyła 15 mcy. Jeszcze karmie piersia, ale mam juz coraz mniej pokarmu, dlatego szykuje sie do zakupu mleka modyfikowanego. I tu pojawia sie problem: ktore wybrac? Córeczka rozwija sie i przybiera na wadze prawidlowo, czyli nie za duzo i nie za malo. Nie jest alergikiem, a jedyny problem z jakim sie borykalysmy, to refluks fizjologiczny, ktory juz wlasciwie odpuscil. Ktore mleko wybrac (jaki rodzaj, jaka marke)? Z gory dziekuje za podpowiedz:)

Zaleca się od 10 miesiąca posiłek mleczny i nie jest konkretnie powiedziane o jakie mleko chodzi. Więc jest to Pani wybór lub dziecka, bo najlepiej sprawdzić, które mleko następne smakuje najbardziej, a może warto zamienić je na zwyczajne mleko i jogurty, kefiry, maślankę itp. W każdym razie posiłek mleczny córka powinna dostawać 3 razy dziennie plus inne pożywienie. W razie pytań proszę pisać na adres: marta@zdrowozjesz.pl