Jaki rodzaj obrzezania wybrać?

W przyszłym tygodniu mam zabieg obrzezania pełnego jednak zacząłem się zastanawiać czy nie lepszym wyjściem jest obrzezanie częściowe. Względy estetyczne mnie nie interesują chodzi mi jedynie o to czy może się zdarzyć tak, że odsłonięta żołędź straci czułość na dotyk do tego stopnia, że uniemożliwi (lub utrudni) to osiągnięcie wzwodu.

Nawet przy pełnym obrzezaniu nie ma problemu z osiągnięciem i utrzymaniem prawidłowego wzwodu. Co do techniki obrzezania trzeba w tej sprawie bezpośrednio rozmawiać z chirurgiem, który będzie wykonywał ten zabieg. On wyjaśni metodę i ewentualny stan pooperacyjny.