Jaki szampon na pozbycie się łupieżu?

Mam 13 lat i od jakiegoś czasu strasznie wypadają mi włosy. Co może być przyczyną? Jeszcze mam straszny łupież. Jaki szampon stosować, żeby się go pozbyć?

Witam!

Najbardziej prawdopodobną przyczyną wypadania włosów w Twoim przypadku jest łupież. Jako choroba skóry, łupież wymaga leczenia. Nie mogę niestety na łamach portalu polecać konkretnej marki, jednak doradzam nabycie jednego z szamponów dostępnych w aptekach, gdyż tylko takie mają szansę zawierać odpowiednie stężenie substancji leczniczych. W przypadku nieskuteczności leczenia łupieżu, warto wybrać się do dermatologa, który zaordynuje preparat dostępny na receptę.

Pozdrawiam