Jaki wpływ na leczenie ortodontyczne ma usunięcie zęba?

Dzien dobry mam pytanie Za dwa miesiace bede miec sciagany aparat. Mam bardzo zniszczona gorna prawa siodemke i obawiam sie ze moze byc do usuniecia. Jak wply ie to na rezultat leczenia ortodontycznego?

Warto skonsultować się z lekarzem prowadzącym leczenie ortodontyczne. Być może będzie chciał użyć siódemki w trakcie leczenia przed ewentualnym jej usunięciem. Pozdrawiam